MANİ GENEL KURULDA OY KULLANACAK KULÜPLERİMİZİN DELEGE SAYILARI AŞAĞIDA VERİLEN LİSTEDE YAYINLANMIŞ OLUP, RESMİ GAZETEDE YAYINLANAN ANA STATÜNÜN İLGİLİ MADDESİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.


Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonundan:

TÜRKİYE GÖRME ENGELLİLER SPOR FEDERASYONU ANA STATÜSÜNDE

DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR ANA STATÜ

MADDE 1 – 1/10/2014 tarihli ve 29136 mükerrer sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu Ana Statüsünün 7 nci maddesinin ikinci fıkrasının (ğ) bendinin (1) ve (2) numaralı alt bentleri aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir.

“1) Genel kurul toplantı tarihinden önceki iki sezonda üst üste 1 inci Lig büyükler goalball bay, bayan, B1 futbol, B2 ve B3 futsal müsabakalarına katılan takımların kulüplerine katıldıkları her takım için ikişer üye,

2) Genel kurul toplantı tarihinden önceki iki sezonda üst üste 2 nci ve 3 üncü Lig büyükler goalball bay, bayan, B1 futbol, B2 ve B3 futsal müsabakalarına katılan takımların kulüplerine her takım için birer üye,”

MADDE 2 – Bu Ana Statü yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MADDE 3 – Bu Ana Statü hükümlerini Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı yürütür.

 

 

Ana Statünün Yayımlandığı Resmî Gazete'nin

Tarihi

Sayısı

1/10/2014

29136  (Mükerrer)

 

 

 

 

 

 

 

DELEGE LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ...

 

NOT: DELEGE SAYILARI İLE İLGİLİ KULÜPLERE HER NE KADAR FEDERASYONUMUZ TARAFINDAN RESMİ YAZI YAZILMIŞ İSE DE YAYINLANAN BU LİSTE RESMİ NİTELİK TAŞIMAKTADIR.

KULÜPLERİMİZ EN GEÇ 17 EKİM 2018 SAAT: 17.00'E KADAR DELEGE İSİM LİSTELERİNİ FAX VE RESMİ YAZI İLE TARAFIMIZA GÖNDERMELERİ GEREKMEKTEDİR.

DELEGE İSİMLERİNİN BELİRLENDİĞİ YÖNETİM KURULU KARARI FOTOKOPİSİNİN YER ALMADIĞI LİSTELER KABUL EDİLMEYECEKTİR.

 

 

 

 

Bilal DEDE tarafından yazıldı 12 Ekim 2018 Cuma 12:27:00
Bu içeriği oyla 0 Oy