Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu

FUTBOL LİGLERİ

Sponsorlarımız






Bağlantılar



 

          

 

10 - 14 Ağustos 2015 Tarihleri Arasında Eskişehir'de Yapılacak Olan B2-B3 Futsal 2. Lig 2. Devre Hakem Atamaları Belli Oldu.

detay....

 

 14 - 18 Eylül 2015 Tarihleri Arasında Malatya'da Yapılacak Olan Goalball Erkekler Yükselme Grubuna Katılacak Kulüplerin Dikkatine !!

detay....

 

 

B1 Futbol Milli Takımımız İspanya'nın Başkenti Madrid'te 27-31 Temmuz 2015 Tarihleri Arasında Avrupa Şampiyonası'na Hazırlık Amacıyla Yapılan Turnuvayı Şampiyon Olarak Tamamladı.

detay....

 

VEFAT

detay....

27-30 TEMMUZ 2015 TARİHLERİ ARASINDA KONYA'DA DÜZENLENEN GOALBALL ERKEKLER 3. LİG 1. DEVRE MÜSABAKALARI VE GOALBALL BAYANLAR YÜKSELME GRUBU MÜSABAKALARI SONUÇLARI VE SIRALAMALARI AÇIKLANMIŞTIR.

detay....

 

 05 Ağustos 2015 Tarihinde 5. Haftası Oynanacak Olan Müsabakaların Saatleri Hava Sıcaklığı Nedeniyle Değiştirilmiştir.

detay....

 

Turkcell Sesi Görenler Futbol Ligi 5. Hafta (05.08.2015) Hakem Atamaları Yayınlandı.

detay....

 

Bay - Bayan Goalball 2. Lig 2. Devre Müsabakaları 07 -10 Eylül 2015 Tarihleri Arasında Manisa İlinde Yapılacaktır. Önemle Duyurulur.

detay....

 

Turkcell B1 Sesi Görenler Futbol Ligi 2 Ağustos 2015 Tarihinde Mitat Enç Körler SK - Denizli GESK Arasında Oynanacak Müsabakanın Saati Hava Muhalefeti Nedeniyle 09.00 'a Alınmıştır.

detay....

GOALBALL BAYANLAR YÜKSELME GRUBU 30.07.2015 PERŞEMBE GÜNÜ MAÇ FİKSTÜRÜ AÇIKLANMIŞTIR.

detay....

 

 Avrupa Şampiyonası Judo Erkek Milli Takım Hazırlık Kampı 03 - 14 Ağustos 2015 Tarihleri Arasında Ankara Eryaman Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde Yapılacaktır. Teknik Ekip ve Sporcu Listesi Yayınlandı.

detay....

 

Turkcell Sesi Görenler Futbol Ligi 4. Hafta (02.08.2015) Hakem Atamaları Yayınlandı.

detay....

Site içi arama

MİLLİ SPORCU BAŞVURU FORMU


Resme Tıklayıp İNDİRİNİZ
 

DUYURULAR

FUTBOL FUTSAL B2 B3 LİG

TURKCELL SESİ GÖRENLER FUTBOL 2015

 

TAKIMLAR O G B M A Y Av Pts
1
ÇANKAYA BELEDİYESİ GESK
3 3 0 0 6 0 6 9
2 ORDUSPOR GESK 3 3 0 0 8 2 6 9
3 İSTANBUL GÖRMEYENLER 3 1 1 1 4 2 4 4
4 MALATYA YEŞİLYURT BLD 3 1 1 1 5 3 2 4
5
ÇAĞDAŞ GÖRMEYENLER
3 1 1 1 5 6 0 4
6 DENİZLİ GESK 3 1 0 2 1 6 -5 3
7 MİTAT ENÇ KÖRLER 3 0 1 2 1 6 -5 1
8 YENİMAHALLE GESK 3 0 0 3 0 8 -8 0

Gol Kralları :

Kahraman KURBETOĞLU - Orduspor (6 GOL) 

Hasan ŞATAY - İzmir Çağdaş (6 GOL) 

Emrah ÖCAL-Çankaya Bld. (4 GOL)

Onur KEMAL - Malatya Yeşilyurt Bld. (2 GOL)