SATRANÇ BRANŞINI BUGÜNE KADAR SERBEST BRANŞ OLARAK UYGULADIĞIMIZ SİSTEMDE DEĞİŞİKLİK YAPILARAK 2 BRANŞTAN BİRİSİ SAYILMASI KONUSUNDA CAMİAMIZ DA BİR GÖRÜŞÜN OLDUĞU TESPİT EDİLMİŞ OLUP, YÖNETİM KURULUNUN BU KONUDA TASARRUF YAPABİLMESİ İÇİN 2018 MALİ GENEL KURULUNA KATILAN KULÜPLERİN GÖRÜŞLERİ ALINDIKTAN SONRA KARAR VERMEMİZİN DOĞRU OLACAĞI KANAATİ HASIL OLMUŞTUR.

 

BU NEDENLE EN GEÇ 30 KASIM 2018 SAAT 13:00'E  KADAR BÜTÜN KULÜPLERİN E-MAİL YOLUYLA GÖRÜŞLERİNİ "SATRANÇ BRANŞA SAYILSIN" YADA " ESKİ SİSTEM DEVAM ETSİN" ŞEKLİNDE BİLDİRMELERİ DURUMUNDA İLK YÖNETİM KURULU TOPLANTISINDA KARAR VERİLECEKTİR. BU YÜZDEN BÜTÜN KULÜPLERİN BU KONUDAKİ GÖRÜŞLERİNİ ALMAMIZ VERECEĞİMİZ KARARIN CAMİAMIZIN  İSTEDİĞİ DOĞRULTUDA OLMASI AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİDİR.

 

NOT: KULÜPLER DELEGE SAYILARI ORANINDA TOPLAM GÖRÜŞ OLARAK DEĞERLENDİRİLECEKTİR. AYRICA 2018 MALİ GENEL KURULUNDA DELEGE OLAMAYAN, 2018 SATRANÇ TURNUVASINA KATILAN VE YÜKSELME GRUPLARINA KATILAN KULÜPLERİN GÖRÜŞLERİ DE 1 DELEGE VARMIŞ GİBİ KABUL EDİLECEKTİR.

Bilal DEDE tarafından yazıldı 20 Kasım 2018 Salı 11:41:00
Bu içeriği oyla 3 Oy