Federasyonumuzun 28 Mayıs 2011 tarihinde Ankara İç Kale Otelde yapmış olduğu 1.Olağanüstü Genel Kurulunda Abdullah ÇETİN 114 oy alarak Federasyonumuzun Yeni Başkanı Seçilmiştir.


120 Oyun  Kullanıldığı 1.Olağanüstü Genel Kurulunda Başkan Adaylarından Abdullah ÇETİN , 114 Oy Alper Tunga OLCAYTO 3 Oy almış olup , 3 Oy ise boş çıkmıştır.

 Divan Kurulu’nun Oylama sonucunu ilan etmesi ile Söz alan Federasyonumuzun Yeni Başkanı Abdullah ÇETİN , '' Federasyonda alınan kararların süreçlerinde kulüplerin etkin katılımını sağlanacağını belirterek azami uzlaşmayı sağlayarak kulüplerle her zaman temas içinde olacağız. Sporcu yetiştirmek isteyen kulüpler baştacımız olacak. Ama kulüpler üzerinden geçinmek isteyenler ise silinecek. Sorumluluğumuzun ve yükümüzün çok ağır olduğunu biliyorum. Başaramadığımız zaman bunun Görme Engellilerin başarısızlığı olacağı bilincindeyim '' diyen  Federasyonumuzun yeni Başkanı Abdullah ÇETİN Kongreye katılanlara Teşekkür etti.
 
Abdullah ÇETİN Yeni Yönetim Kurulu Listesi ise ;  Erol Erdim, Orhan Tanrıkulu, Sinan Kilit, Hasan Sayyıdan, Mehmet Göktaş, Ömer Baran, Recep Yılmazer, Mehmet Tunç, Ümmet Ekici, Emine Benler, Şeref İba, Hasan Duman, Erol Sayyıdan ve Hüseyin Eldeş  yer aldı.
 
 
Admin tarafından yazıldı 30 Mayıs 2011 Pazartesi 08:00:00 Categories: Duyurular Mesajlar
Bu içeriği oyla 0 Oy