Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu

Federasyonumuzun 2013 Yılı içerisİnde düzenyeceği Deplasmanlı  B1 Futbol ve B2-B3 Futsal Lig Fikstür’leri çekilmiş ve maç tarihleri yayınlanmıştır.

 

B1 Futbol ve B2-B3 Futsal Liginde mücadele edecek tüm takımlarımıza başarılar dileriz ….

 

B1 FUTBOL LİGİNE KATILAN TAKIMLARIMIZ AŞAĞIDADIR.

 

1. İSTANBUL TURGET
2. ERBAA EML. GESK
3. MALATYA GESK
4. İSTANBUL İSGÖR
5. KAYSERİ GESK
6. G.ANTEP ZEUGMA
7. ANKARA ÇANKAYA
8. ORDU GESK

 

 

 

B1   FUTBOL  1. DEVRE MÜSABAKALARI
  MAÇ NO
TARİH
SAAT
YER
TAKIMLAR
1. HAFTA
1
20/04/2013
13:00
MALATYA
MALATYA GESK
-
ERBAA EML.GESK
2
20/04/2013
13:00
İSTANBUL
İSTANBUL İSGÖR
-
İSTANBUL TURGET
3
20/04/2013
13:00
KAYSERİ
KAYSERİ GESK
-
ANKARA ÇANKAYA
4
20/04/2013
13:00
GAZİANTEP
GAZİANTEP ZEUGMA
-
ORDU GESK
2. HAFTA
1
04/05/2013
13.00
İSTANBUL
İSTANBUL TURGET
-
KAYSERİ GESK
2
04/05/2013
13.00
TOKAT
ERBAA EML.GESK
-
İSTANBUL İSGÖR
3
04/05/2013
13.00
ANKARA
ANKARA ÇANKAYA
-
GAZİANTEP ZEUGMA
4
04/05/2013
13.00
ORDU
ORDU GESK
-
MALATYA GESK    
3. HAFTA
1
18/05/2013
13:00
İSTANBUL
İSTANBUL İSGÖR
-
MALATYA GESK
2
18/05/2013
13:00
KAYSERİ
KAYSERİ GESK
-
ERBAA  EML. GESK
3
18/05/2013
13:00
GAZİANTEP
GAZİANTEP ZEUGMA
 
İSTANBUL TURGET
4
18/05/2013
13:00
ANKARA
ANKARA ÇANKAYA
-
ORDU GESK      
4. HAFTA
1
01/06/2013
13:00
İSTANBUL
İSTANBUL TURGET
-
ANKARA ÇANKAYA
2
01/06/2013
13:00
TOKAT
ERBAA EML.GESK
-
GAZİANTEP ZEUGMA
3
01/06/2013
13:00
MALATYA
MALATYA GESK
-
KAYSERİ GESK
4
01/06/2013
13:00
ORDU
ORDU GESK
-
İSTANBUL İSGÖR
5. HAFTA
1
15/06/2013
13:00
KAYSERİ
KAYSERİ GESK
-
İSTANBUL İSGÖR
2
15/06/2013
13:00
GAZİANTEP
GAZİANTEP ZEUGMA
-
MALATYA GESK
3
15/06/2013
13:00
ANKARA
ANKARA ÇANKAYA
-
ERBAA EML.GESK  
4
15/06/2013
13:00
ORDU
ORDU GESK
-
İSTANBUL TURGET  
6.HAFTA
1
29/06/2013
13:00
İSTANBUL
İSTANBUL İSGÖR
-
GAZİANTEP ZEUGMA
2
29/06/2013
13:00
KAYSERİ
KAYSERİ GESK
-
ORDU GESK      
3
30/06/2013
13:00
MALATYA
MALATYA GESK
-
ANKARA ÇANKAYA  
4
30/06/2013
13:00
TOKAT
ERBAA EML.GESK
-
İSTANBUL TURGET  
7. HAFTA
1
06/07/2013
13:00
İSTANBUL
İSTANBUL TURGET
-
MALATYA GESK    
2
06/07/2013
13:00
GAZİANTEP
GAZİANTEP ZEUGMA
-
KAYSERİ GESK    
3
06/07/2013
13:00
ANKARA
ANKARA ÇANKAYA
-
İSTANBUL İSGÖR  
4
06/07/2013
13:00
ORDU
ORDU GESK
-
ERBAA EML.GESK  

 

 

 

 
 B1 FUTBOL    2. DEVRE MÜSABAKALARI
  MAÇ NO
TARİH
SAAT
YER
TAKIMLAR
8. HAFTA
1
17/08/2013
13:00
TOKAT
ERBAA BELEDİYE
-
MALATYA GESK
2
17/08/2013
13:00
İSTANBUL
İSTANBUL TURGET
-
İSTANBUL İSGÖR
3
17/08/2013
13:00
ANKARA
ANKARA ÇANKAYA
-
KAYSERİ GESK
4
17/08/2013
13:00
ORDU
ORDU GESK
-
GAZİANTEP ZEUGMA
9. HAFTA
1
31/08/2013
13:00
KAYSERİ
KAYSERİ GESK
-
İSTANBUL TURGET
2
31/08/2013
13:00
İSTANBUL
İSTANBUL İSGÖR
-
ERBAA BELEDİYE  
3
31/08/2013
13:00
GAZİANTEP
GAZİANTEP ZEUGMA
-
ANKARA ÇANKAYA
4
31/08/2013
13:00
MALATYA
MALATYA GESK
-
ORDU GESK  
10. HAFTA
1
14/09/2013
13:00
MALATYA
MALATYA GESK
-
İSTANBUL İSGÖR
2
14/09/2013
13:00
TOKAT
ERBAA BELEDİYE
-
KAYSERİ GESK
3
14/09/2013
13:00
İSTANBUL
İSTANBUL TURGET
 
GAZİANTEP ZEUGMA
4
14/09/2013
13:00
ORDU
ORDU GESK
-
ANKARA ÇANKAYA
11. HAFTA
1
28/09/2013
13:00
ANKARA
ANKARA ÇANKAYA
-
İSTANBUL TURGET
2
28/09/2013
13:00
GAZİANTEP
GAZİANTEP ZEUGMA
-
ERBAA BELEDİYE
3
28/09/2013
13:00
KAYSERİ
KAYSERİ GESK
-
MALATYA GESK
4
28/09/2013
13:00
İSTANBUL
İSTANBUL İSGÖR
-
ORDU GESK
12. HAFTA
1
12/10/2013
13:00
İSTANBUL
İSTANBUL İSGÖR
-
KAYSERİ GESK
2
12/10/2013
13:00
MALATYA
MALATYA GESK
-
GAZİANTEP ZEUGMA
3
12/10/2013
13:00
TOKAT
ERBAA BELEDİYE
-
ANKARA ÇANKAYA
4
12/10/2013
13:00
İSTANBUL
İSTANBUL TURGET
-
ORDU GESK
13. HAFTA
1
26/10/2013
13:00
İSTANBUL
İSTANBUL TURGET
-
ERBAA BELEDİYE
2
26/10/2013
13:00
ANKARA
ANKARA ÇANKAYA
-
MALATYA GESK
3
26/10/2013
13:00
GAZİANTEP
GAZİANTEP ZEUGMA
-
İSTANBUL İSGÖR
4
26/10/2013
13:00
ORDU
ORDU GESK
-
KAYSERİ GESK
14. HAFTA
1
09/11/2013
13.00
MALATYA
MALATYA GESK
-
İSTANBUL TURGET
2
09/11/2013
13.00
KAYSERİ
KAYSERİ GESK
-
GAZİANTEP ZEUGMA
3
09/11/2013
13.00
İSTANBUL
İSTANBUL İSGÖR
-
ANKARA ÇANKAYA
4
09/11/2013
13.00
TOKAT
ERBAA BELEDİYE
-
ORDU GESK

 

 

 

 

B2-B3 FUTSAL LİGİNE KATILAN TAKIMLARIMIZ AŞAĞIDADIR.

 

1. İSTANBUL TURGET
2. OSMANGAZİ BELEDİYE
3. UMUT IŞIĞI GESK
4. TİMSAHLAR GESK
5. ESKİŞEHİR GESK
6. G.ANTEP MİTAT ENÇ
7. ÇANKAYA BELEDİYE
8. YENİMAHALLE BEL.

 

 

 

B2-B3   FUTSAL 1. DEVRE MÜSABAKALARI
  MAÇ NO
TARİH
SAAT
YER
TAKIMLAR
1. HAFTA
1
27/04/2013
13:00
ANKARA
UMUT IŞIĞI GESK
-
OSMANGAZİ BELEDİYE
2
27/04/2013
13:00
BURSA
TİMSAHLAR GESK
-
İSTANBUL TURGET
3
27/04/2013
13:00
ESKİŞEHİR
ESKİŞEHİR GESK
-
ÇANKAYA BELEDİYESİ
4
27/04/2013
13:00
GAZİANTEP
G.ANTEP MİTAT ENÇ
-
YENİMAHALLE BEL.
2. HAFTA
1
11/05/2013
13:00
İSTANBUL
İSTANBUL TURGET
-
ESKİŞEHİR GESK
2
11/05/2013
13:00
BURSA
OSMANGAZİ BELEDİYE
-
TİMSAHLAR GESK
3
11/05/2013
13:00
ANKARA
ÇANKAYA BELEDİYESİ
-
G.ANTEP MİTAT ENÇ
4
11/05/2013
15:00
ANKARA
YENİMAHALLE BEL.
-
UMUT IŞIĞI GESK  
3. HAFTA
1
25/05/2013
13:00
BURSA
TİMSAHLAR GESK
-
UMUT IŞIĞI GESK
2
25/05/2013
13:00
ESKİŞEHİR
ESKİŞEHİR GESK
-
OSMANGAZİ BELEDİYE
3
25/05/2013
13:00
GAZİANTEP
G.ANTEP MİTAT ENÇ
 
İSTANBUL TURGET
4
25/05/2013
13:00
ANKARA
ÇANKAYA BELEDİYESİ
-
YENİMAHALLE BEL.  
4. HAFTA
1
08/06/2013
13:00
İSTANBUL
İSTANBUL TURGET
-
ÇANKAYA BELEDİYESİ
2
08/06/2013
13:00
BURSA
OSMANGAZİ BELEDİYE
-
G.ANTEP MİTAT ENÇ
3
08/06/2013
13:00
ANKARA
UMUT IŞIĞI GESK
-
ESKİŞEHİR GESK
4
08/06/2013
15:00
ANKARA
YENİMAHALLE BEL.
-
TİMSAHLAR GESK
5. HAFTA
1
22/06/2013
13:00
ESKİŞEHİR
ESKİŞEHİR GESK
-
TİMSAHLAR GESK
2
22/06/2013
13:00
GAZİANTEP
G.ANTEP MİTAT ENÇ
-
UMUT IŞIĞI GESK
3
22/06/2013
13:00
ANKARA
ÇANKAYA BELEDİYESİ
-
OSMANGAZİ BELEDİYE
4
22/06/2013
15:00
ANKARA
YENİMAHALLE BEL.
-
İSTANBUL TURGET
6. HAFTA
1
28/06/2013
13:00
ANKARA
UMUT IŞIĞI GESK
-
ÇANKAYA BELEDİYESİ
2
28/06/2013
13:00
BURSA
OSMANGAZİ BELEDİYE
-
İSTANBUL TURGET  
3
29/06/2013
15:00
BURSA
TİMSAHLAR GESK
-
G.ANTEP MİTAT ENÇ
4
29/06/2013
13:00
ESKİŞEHİR
ESKİŞEHİR GESK
-
YENİMAHALLE BEL.  
7.HAFTA
1
06/07/2013
13:00
GAZİANTEP
G.ANTEP MİTAT ENÇ
-
ESKİŞEHİR GESK  
2
06/07/2013
13:00
ANKARA
YENİMAHALLE BEL.
-
OSMANGAZİ BELEDİYE
3
05/07/2013
15:00
İSTANBUL
İSTANBUL TURGET
-
UMUT IŞIĞI GESK  
4
06/07/2013
15:00
ANKARA
ÇANKAYA BELEDİYESİ
-
TİMSAHLAR GESK  

 

 

 

 

 
 B2-B3 FUTSAL 2. DEVRE MÜSABAKALARI
8. HAFTA
MAÇ NO
TARİH
SAAT
YER
TAKIMLAR
1
24/08/2013
13:00
BURSA
OSMANGAZİ BELEDİYE
-
UMUT IŞIĞI GESK
2
24/08/2013
13:00
İSTANBUL
İSTANBUL TURGET
-
TİMSAHLAR GESK
3
24/08/2013
13:00
ANKARA
ÇANKAYA BELEDİYESİ
-
ESKİŞEHİR GESK
4
24/08/2013
15:00
ANKARA
YENİMAHALLE BEL.
-
G.ANTEP MİTAT ENÇ
9. HAFTA
1
07/09/2013
13:00
ESKİŞEHİR
ESKİŞEHİR GESK
-
İSTANBUL TURGED
2
07/09/2013
13:00
BURSA
TİMSAHLAR GESK
-
OSMANGAZİ BELEDİYE
3
07/09/2013
13:00
GAZİANTEP
G.ANTEP MİTAT ENÇ
-
ÇANKAYA BELEDİYESİ
4
07/09/2013
13:00
ANKARA
UMUT IŞIĞI GESK
-
YENİMAHALLE BEL.
10. HAFTA
1
21/09/2013
13:00
ANKARA
UMUT IŞIĞI GESK
-
TİMSAHLAR GESK
2
21/09/2013
13:00
BURSA
OSMANGAZİ BELEDİYE
-
ESKİŞEHİR GESK
3
21/09/2013
13:00
İSTANBUL
İSTANBUL TURGET
 
G.ANTEP MİTAT ENÇ
4
21/09/2013
15:00
ANKARA
YENİMAHALLE BEL.
-
ÇANKAYA BELEDİYESİ
11. HAFTA
1
05/10/2013
13:00
ANKARA
ÇANKAYA BELEDİYESİ
-
İSTANBUL TURGED
2
05/10/2013
13:00
GAZİANTEP
G.ANTEP MİTAT ENÇ
-
OSMANGAZİ BELEDİYE
3
05/10/2013
13:00
ESKİŞEHİR
ESKİŞEHİR GESK
-
UMUT IŞIĞI GESK
4
05/10/2013
13:00
BURSA
TİMSAHLAR GESK
-
YENİMAHALLE BEL.
12. HAFTA
1
12/10/2013
13:00
BURSA
TİMSAHLAR GESK
-
ESKİŞEHİR GESK
2
12/10/2013
13:00
ANKARA
UMUT IŞIĞI GESK
-
G.ANTEP MİTAT ENÇ
3
12/10/2013
15:00
BURSA
OSMANGAZİ BELEDİYE
-
ÇANKAYA BELEDİYESİ
4
12/10/2013
13:00
İSTANBUL
İSTANBUL TURGET
-
YENİMAHALLE BEL.
13. HAFTA
1
02/11/2013
13:00
İSTANBUL
İSTANBUL TURGED
-
OSMANGAZİ BELEDİYE
2
02/11/2013
13:00
ANKARA
ÇANKAYA BELEDİYESİ
-
UMUT IŞIĞI GESK
3
02/11/2013
13:00
GAZİANTEP
G.ANTEP MİTAT ENÇ
-
TİMSAHLAR GESK
4
02/11/2013
15:00
ANKARA
YENİMAHALLE BEL.
-
ESKİŞEHİR GESK
14. HAFTA
1
16/11/2013
13:00
ANKARA
UMUT IŞIĞI GESK
-
İSTANBUL TURGET
2
16/11/2013
13:00
ESKİŞEHİR
ESKİŞEHİR GESK
-
G.ANTEP MİTAT ENÇ
3
16/11/2013
13:00
BURSA
TİMSAHLAR GESK
-
ÇANKAYA BELEDİYESİ
4
16/11/2013
15:00
BURSA
OSMANGAZİ BELEDİYE
-
YENİMAHALLE BEL.

 

 




 
Admin tarafından yazıldı 09 Nisan 2013 Salı 08:00:00 Categories: Futbol
Bu içeriği oyla 0 Oy