Federasyonumuzun 2024 yılı faaliyet programında yer alan Goalball, B1 Futbol, Futsal ve Atletizm branşlarında müsabakalara katılacak sporcular için  8-13 Temmuz 2024 tarihleri arasında Ankara’da göz muayenesi açılacaktır.

Açılacak göz muayenesine lisansında yukarıda belirtilen branşlardan herhangi biri yazan, 2024 yılı vizesi yapılmış sporcular katılabilecektir.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

 1. Kulüpler göz muayenesine getirecekleri sporcuların bilgilerini öncelikli olarak kulüp işlemleri sistemine 5 Temmuz 2024 tarihine kadar işlemek zorundadır. Bilgi girişi yapılmayan sporcuların muayene talepleri kesinlikle dikkate alınmayacaktır.
 2. Sistem üzerinden başvuru işlemini gerçekleştiren kulüpler:
  1. Sporcu ilk defa göz muayenesine geliyorsa muayene ücreti federasyon tarafından karşılanacaktır.
  2. İlk muayene sonrası düzenlenen belgede belirtilen muayene süresini tamamlayan sporcuların göz muayenesi başvurusunda bulunmaları durumunda da muayene ücreti federasyonca karşılanacaktır.
  3. Sporcu 6 aylık bekleme süresinden sonra tekrar görme keskinliği derecesinin değiştiği düşüncesiyle muayeneye gelecekse: muayeneye gelmeden önce muayene ücreti sporcu ya da kulübü tarafından Federasyon hesabına yatırılması gerekmektedir.
  4. Sporcunun ya da kulübün muayene sonucuna itirazı halinde itiraz muayenesinin yapılması için Federasyon hesabına muayene ücretini yatırması gereklidir.
 3.  Kulüp işlemleri bölümünden yapılan başvuru sonrası muayene randevusu almak için Bilgi İşlem sorumlusu İrfan Çetinkuş ile (0505 212 50 70) iletişime geçmesi gerekmektedir. Randevusuz muayeneye gidilmesi durumunda kesinlikle muayene işlemi yapılmayacaktır.

ANKARA GÖZ MUAYENESİ

HASTANE ADI    :ÖZEL VENİ VİDİ GÖZ HASTANESİ
DOKTOR ADI     : RAGIP GÜRSEL
ADRES-               : MEŞRUTİYET MAH. KIZILIRMAK CD. NO:25, 06420 ÇANKAYA/ANKARA

 Sorumlu As Başkan
    Vedat YAVUZ

İrfan ÇETİNKUŞ tarafından yazıldı 26 Haziran 2024 Çarşamba 23:51:00
Bu içeriği oyla 0 Oy