GOALBALL 2. KADEME ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSU

                                   GENEL BİLGİLENDİRME ve DUYURULAR

 02-18 Ağustos 2018 tarihlerinde Afyonkarahisar’ da açılacak olan Goalball 2. Kademe Antrenör Yetiştirme Kursuna katılmaya hak kazanan kişiler aşağıdaki listede belirtilmiştir.

            Kursa katılma hakkı elde eden adayların, istenen evraklar ile  02.08.2018 tarihinde kayıt yerinde hazır bulunmaları gerekmektedir. Kurs açılış ve kayıt işlemleri  09.00 - 12.30 saatleri arasında Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Açılış merasimi sonrasında genel bilgilendirme ve kursa katılım için gerekli evrakların kontrol edilmesi ve teslim alınması işlemleri gerçekleştirilecektir.

İstenen evraklarda eksik ve/veya hata olması durumunda adayların kayıt işlemleri sırasında düzeltmesi ve eksikliklerin tamamlanması istenecektir. Kayıt işlemleri bitinceye kadar belgelerindeki eksik ve hataları tamamlamayan adayların başvuruları geçersiz sayılarak kursla ilişiği kesilecektir.

Antrenör Eğitim Yönetmeliğinin 21. Maddesine göre Temel Eğitim Derslerinden muafiyet hakkı bulunan adayların muafiyet durumlarını belgelemeleri gerekmektedir.

Adayların, muafiyet nedeni olan belgelerinin fotokopisini (önlü-arkalı ve/veya tüm bilgilerin yer alacağı şekilde) “aslı gibidir” şeklinde tasdik ettirmeleri gerekmektedir. Söz konusu belgelerde muafiyeti sağlayacak bilgilerin bulunmaması durumunda muafiyet hakkını kullanmak mümkün olmayacaktır.

İSTENİLEN BELGELER

a)      4 adet vesikalık fotoğraf - (Biometrik orijinal fotoğraf)

b)      Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı ya da noter onaylı sureti. - (Üniversite veya Lise mezunları ile üniversitede okuyan öğrencilerin e-devletten alacakları öğrenim belgeleri geçerli olacaktır. Mezuniyet belgelerinin, Milli Eğitim Bakanlığı ilgili birimleri, mezun olunan eğitim kurumu, Spor Genel Müdürlüğünün ilgili birimleri ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri tarafından yapılan aslına uygunluk/tasdik işlemleri kabul edilecektir.)

c)      E-Devlet Kapısından alınan, “Resmi Kurumlar” için verilen ve QR kodlu doğrulanabilir Adli Sicil Kaydı belgesi. – (Elektronik olarak doğrulanamayan belgeler kabul edilmeyecektir.)

d)      Sağlık Raporu - (Bağlı bulunduğu aile hekimliği veya Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren diğer sağlık birimlerinden alınmış EK-6 Durum Bildirir Tek Hekim Raporu” formunun aslı. Söz konusu belgenin alınamaması durumunda, hekim tarafından verilen “Antrenörlük yapmasında sakınca yoktur” ibaresinin yer aldığı diğer sağlık raporu belgesinin aslı.)

e)      Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden cezaları olmadığına dair yazı- 

f)       E-Devlet Kapısından alınan, QR kodlu doğrulanabilir Nüfus Kayıt Örneği belgesi.

g)      1. Kademe  Antrenör Belgesinin Tasdikli Sureti (1. Kademe Antrenör belgesinin aslı veya tasdikli sureti.)

h)       1. Kademe Antrenör olarak il müdürlükleri veya kulüplerde 1 yıl aktif olarak çalıştığını gösterir belge.

 

 

İstenen belgelerde bahsedilen tasdik işleminde; “aslı gibidir” ibaresi, tasdik yapan kişinin adı soyadı, imzası, kurumunun mührü yer almadığı veya bu bilgilerin okunamadığı durumlarda tasdik işlemi kabul edilmeyecektir. Ayrıca tasdik yapılmış evrakın renkli/siyah-beyaz fotokopisi kabul edilmeyecektir.

        NOT: Adayların başvuru sırasında istenilen belgeleri  E-Devlet kapısı Spor Bilgi Sistemine yüklemesi gerekmektedir. Belgelerinizin aslı kurs yerine getirilecektir.

AFYONKARAHİSAR GOALBALL 2. KADEME ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSUNA KATILMAYA                HAK KAZANANLAR LİSTESİ

 

S.NO

T.C. KİMLİK  NO

ADI

SOYADI

1

36*******92

DİNÇER

KURNAZ

2

17*******80

MUSA

DEMİR

3

44*******16

SERAP

GÜDERLER

4

28*******78

ŞENNUR

MADAK

5

31*******80

YILDIRIM

GÜÇLÜ

6

22*******44

BETÜL

YURT

7

35*******36

HÜSEYİN

ATMACA

8

20*******78

LEYLA

TARLAN

9

51*******20

ZERRİN

ARSLAN

10

59*******42

BURAK

GÜLMEZ

11

35*******26

MİZGİN

BABAYİĞİT

 

Bilal DEDE tarafından yazıldı 31 Temmuz 2018 Salı 16:52:00
Bu içeriği oyla 2 Oy

Gençlik ve Spor Bakanı

Mehmet Muharrem KASAPOĞLU

Spor Hizmetleri Genel Müdürü

Federasyon Başkanımız