Judo Milli Takım kampını ziyaret eden Gençlik ve Spor Genel Müdürü Yunus Akgül, Federasyon Başkanımız Mesut Dedeoğlu 'dan Dünya şampiyonasıyla ilgili olarak bilgi aldı .Teknik direktör Bünyamin Er’in yanı sıra federasyon yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette Yunus Akgül, sporcu ve teknik heyete baklava ikram etti.

 Antalya’daki dünya şampiyonasının önemine vurgu yapan Sayın Akgül,   “Sizlerden kendi ülkemizde yapılacak dünya şampiyonasında madalya değil madalyalar bekliyorum.dedi.
Görme Engelliler Spor Federasyonu olarak büyük hedefler belirlediklerini özellikle spor organizasyonları konusunda önemli faaliyetleri Türkiye’de düzenleyeceklerini belirten Başkanımız Mesut Dedeoğlu, “Sayın genel müdürümüzü antrenmanda görmek bizleri mutlu etti. Antalya’da yapılacak dünya şampiyonasında hedefimiz büyük başarılar elde etmek. Bu yüzden  Yönetim, Teknik Ekip ve Sporcularımız ile çok sıkı bir çalışma içerisine girmiş bulunmaktayız. Çünkü bu şampiyona aynı zamanda 2012 Londa Paralilimpik Oyunları için bir seçme niteliği taşıyor” dedi. 

Daha sonra sporcu, teknik heyet ve federasyon yöneticileriyle birlikte fotoğraf çektiren Yunus Akgül, sporculara baklava ikram ettikten sonra kamptan ayrıldı.

 

 

Admin tarafından yazıldı 30 Aralık 2009 Çarşamba 08:00:00 Categories: Judo
Bu içeriği oyla 0 Oy