DENETLEME KURULUNUN VERMİŞ OLDUĞU RAPORUN BAZI MALİ KONULARDA BİLGİSİ OLMAYAN AMA AMAÇLARI BUGÜNE KADAR CAMİAMIZI KARIŞTIRARAK ONDAN KÜÇÜK KİŞİSEL TATMİNLER ÇIKARMAYI HEDEFLEYEN KİŞİLER TARAFINDAN SUİSTİMAL EDİLDİĞİNİ ÜZÜLEREK TAKİP ETMEKTEYİZ. BU KİŞİLERİN RAPORDA YER ALAN 190 BİN TL NİN KİŞİLERDE AVANS OLARAK GÖRÜLMESİNİ YORUMLAMA BECERİSİNE DE SAHİP OLMADIKLARI ÇOK AÇIKTIR.

 

MALİ KONULARDA SİSTEM ŞÖYLE İŞLER ; 1 AY İÇERİSİNDE VERİLEN AVANSLAR VE BÜTÜN HARCAMALAR YAPILDIKTAN SONRA  MALİ MÜŞAVİR TARAFINDAN TAKİP EDEN AY İŞLENİR. 30 EYLÜL TARİHİ İTİBARİYLE KİŞİLER ÜZERİNDE GÖRÜLEN AVANSLAR İŞLENMEMİŞ OLUP EKİM AYI İÇERİSİNDE İŞLENMİŞTİR. DOLAYISIYLA BÖYLE BİR AVANS KİŞİLER ÜZERİNDE YOKTUR.

 

AYRICA DENETLEME KURULU GENEL KURULDAN 2 KİŞİ VE GENEL MÜDÜRLÜĞÜN ATADIĞI 3 KİŞİ OLMAK ÜZERE TOPLAM 5 KİŞİDEN OLUŞMAKTADIR. BU NEDENLE DENETLEME KURULUNUN FEDERASYON YÖNETİM KURULUNUN ETKİSİNDE KALMA ŞANSI YOKTUR. ŞUNU BİLMELİYİZ Kİ; DERNEK BİLGİLERİ İLE FEDERASYONU ANLAMAK VE YORUMLAMAK MÜMKÜN DEĞİLDİR.

 

 

HASAN SAYYIDAN

FEDERASYON BAŞKANI 

Bilal DEDE tarafından yazıldı 14 Kasım 2018 Çarşamba 11:11:00
Bu içeriği oyla 4 Oy